live

Політичні маніпулятори хотіли "розкачати" країну, – Качура про сутички у Нових Санжарах

Олександр Качура Фото - скріншот

"Звичайних людей хотіли зіштовхнути лобами за допомогою провокаторів"

Сутички у Нових Санжарах Полтавської області були спровоковані, оскільки вже відомо, що туди з Києва привезли професійних революціонерів-провокаторів.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Ведуча програми Наташа Влащенко адресувала парламентарю запитання, чи впоралося Міністерство охорони здоров’я з інформуванням населення щодо ситуації із коронавірусом. Нардеп зазначив, що відомство скористалося всіма інструментами, які у нього були.

"Але те, що політичні маніпулянти хотіли будь-якою ціною розкачати країну та лобами зіштовхнути звичайних людей за допомогою провокаторів… А, до речі, встановлено правоохоронними органами, що це була частина привезена з Києва професійних революціонерів-провокаторів", – заявив народний депутат.

Наташа Влащенко поцікавилася у політика, хто був "замовником" цієї ситуації. Олександр Качура заявив: "Є політичні опоненти. Я думаю, нам повинні дати оцінку та інформацію правоохоронні органи".

Новини за темою: На відміну від того, що було у Нових Санжарах, у Китаї паніки немає, – українець, який перебуває у Пекіні

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...