Політична проституція в українському парламенті вже стала нормою, – Мосійчук про заяви Третьякової

Ігор Мосійчук

Вислови депутатки і є прикладом політичної проституції, вважає Ігор Мосійчук

Галина Третьякова досі перебуває на посаді голови парламентського комітету, оскільки має повністю знищити соціальну структуру забезпечення населення в Україні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик, коментуючи заяву народної депутатки та голови Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галини Третьякової щодо необхідності легалізації в Україні секс-індустрії, заявив, що політична проституція в українському парламенті була легалізована торік і стала там нормою.

"Я як депутат VIII скликання стверджую, що окремо від квартири, окремо від зарплати, окремо від зарплати помічників, народні депутати отримують чималеньку суму на депутатську діяльність саме від тих потреб, про які говорила пані Третьякова. Тому всі її вислови якраз і є прикладом політичної проституції", – заявив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Третьякова заявила, що зарплата нардепа занадто мала для нормальної роботи

Народний депутат попереднього скликання додав, що пані Третьякова досі перебуває на посаді голови парламентського комітету, оскільки має повністю знищити соціальну політику в Україні.

Нагадаємо, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова вважає, що секс-індустрію в Україні потрібно легалізувати.

Раніше народна депутатка фракції "Слуга народу" і голова Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

Loading...