Поліція не хоче псувати відносини з кандидатами, – експерт про виборчі порушення

Олексій Буряченко, політичний експерт. Фото ukrinform.ua

Зустрічі з виборцями нині проводять навіть у червоних зонах, розповів Олексій Буряченко

Якщо на рівні сільських, селищних дільниць відбуваються виборчі порушення, правоохоронці, які знають кандидатів на посаду голови чи депутата, не хочуть псувати з ними відносини.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук, політичний експерт Олексій Буряченко.

Експерт розповів, якою сьогодні є ситуація з реагуванням на виборчі порушення у регіонах України на рівні сільських, селищних дільниць.

"Усі правоохоронці, поліціянти, дільничні – вони знають або кандидата можливого у мери, або у депутати, і не хочуть з ними псувати відносини. Коли люди зараз, у пандемію, у червоних зонах проводять зустрічі! Дзвонять у поліцію, кажуть – відреагуйте, бо зібралося 50, 70, 100 людей. Поліція не приїжджає. Як можна збиратися у червоних зонах, збирати людей, вибачте, чхати на їхню безпеку? Що робити? Приїхати – і не дати таким зібранням відбутися. Це просто провокує збільшення захворюваності", – сказав Олексій Буряченко.

Новини за темою: Перенесення другого туру місцевих виборів "підвісить" ситуацію і надасть додаткові впливи, – політолог

Експерт також додав, що ще пів року тому було зрозуміло, що пандемія коронавірусу так швидко не мине, проте МОЗ не вжив профілактичних заходів за цей період.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова закликала повідомляти про порушення та "гречкосійство" на місцевих виборах.

Як повідомляли, правоохоронці затримали зловмисників, які штучно збільшували кількість виборців у межах окремих виборчих дільниць в Одеській, Житомирській і Тернопільській областях.Loading...