Новини » Політика Читать эту новость на русском

Політолог звинуватив ЦВК у порушенні виборчого процесу в Дніпрі, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

У Дніпрі нормальний перебіг 2-го туру виборів ускладнений позицією Центральної виборчої комісії. Секретар ЦВК Олена Гатауліна, яка є в ЦВК куратором Дніпра, не дає деяким партіям провести заміни своїх представників у місцевих виборчкомах. Про це заявив політолог Ігор Рейтерович, пише "РБК-Україна".

"Вона не дає дозвіл, але і не відмовляє, по суті – затягує процес, що викликає масу питань і може викликати сумніви в прозорості та чесності виборчого процесу", – говорить він.

За його словами, раніше секретар ЦВК вже саботувала нормальне формування виборчих комісій. Рейтерович не виключає, що в подібній поведінці секретаря ЦВК може бути зацікавлений хтось з учасників виборів.

"Всі моніторингові організації відзначали: затягування підрахунку голосів на виборах у Дніпрі було на руку кандидатам, які не мали підтримки, але всіляко намагалися потрапити у 2-й тур. Для них це відкривало простір для фальсифікацій", – підкреслює ігор Рейтерович.

За його словами, не виключено, що це відбувається саме напередодні 2-го туру, щоб потім можна було маніпулювати, фальсифікувати результати на дільницях, де працюватимуть комісії в неповному складі.

 

Loading...