Політолог про падіння рейтингу "Слуги народу": Люди дали рік цій команді

Олексій Якубін

Фото з відкритих джерел

У цієї політсили у руках всі важелі влади, зазначив Олексій Якубін

Сьогодні спостерігається тенденція до зниження партійного рейтингу "Слуги народу". Українці готові були дати цій команді рік для вирішення певних проблем, а це достатньо багато часу, і вже мала би бути динаміка їхніх дій.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політолог Олексія Якубін.

"Я розумію це таким чином, що люди вважають, що рік вони дали цій команді, і вона за рік мала показати, вирішити певні проблеми, про які, до речі, їм постійно нагадують представники "Опозиційної платформи…" – і Юрій Бойко, і Віктор Медведчук, от що ви зробили щодо миру? Що ви зробили у контексті тарифів? Що ви зробили у контексті мовного законодавства, гуманітарної політики? І виходить, що представникам "Слуги народу" все важче розповідати, що ми нічого не контролюємо. Але у них є власний парламент і власний уряд. Зрештою, є президент України... Люди були готові дати їм рік. Це достатньо багато часу. Можна говорити про COVID, про інше, але певна динаміка мала за всіма цими параметрами бути, і всі важелі влади є", – сказав Олексій Якубін.

Новини за темою: Влада знімає з виборів списки "Опозиційної платформи – За життя", але пропускає локальні фейкові проєкти, – Опанащенко

Політолог додав, що у партії "Європейська Солідарність" ключова проблема пов’язана з тим, щоб зберегти власне представництво в органах місцевої влади. Олексій Якубін не виключає, що політична сила може перетворитися на регіональну партію.

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то до нового складу українського парламенту пройшли б чотири партії: "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко О., Стефанчук Р.) – 25,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук В., Рабінович В.) – 22,0%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій А., Геращенко І.) – 14,2% і ВО "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута С., Наливайченко В.) – 9,5%. Про це йдеться в опитуванні громадської думки, проведеного 20-29 вересня 2020 року центром "Соціальний моніторинг".

Як повідомляли, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний заявляв, що після падіння рейтингів і слабкого результату "Слуги народу" на місцевих виборах конфігурація у ВРУ зміниться – усередині фракції 50-70 народних депутатів від "Слуги народу" створять свою групу.

Loading...