Поліграф для "слуг народу": Качура назвав, хто візьме на себе видатки за перевірки на "детекторі брехні"

Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Таку процедуру визначить обласний осередок партії, каже нардеп

Чи проводити перевірки на поліграфі кандидатів від "Слуги народу" на місцевих виборах, вирішуватимуть обласні осередки партії. Вони ж і фінансуватимуть ці видатки.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Ведучі нагадали про ініціативу щодо перевірки на поліграфі кандидатів від "Слуги народу" на місцевих виборах, а це велика кількість людей, та поцікавилися, хто фінансуватиме такі видатки, оскільки одна перевірка коштує орієнтовно 2,5 тисячі гривень. Понад те, потрібно знайти велику кількість поліграфів та працівників, які б їх обслуговували.

Новини за темою: У Раду внесли постанову про дату місцевих виборів

"У нас немає у планах проходження на поліграфі кандидатів на всій території України. Але ті кандидати, яких будуть відбирати у кожному осередку, вони можуть проходити і тестування, і співбесіди, і поліграфи. Таку процедуру визначить обласний осередок партії, тобто це їхнє право. Буде фінансування безпосередньо осередку. У нас є юридичні особи України – ці представництва в регіонах. Тобто у них будуть членські внески сплачуватися туди, і вони можуть за свої членські внески, якщо вони вважають за необхідне це робити, вони будуть замовляти такі послуги", – сказав парламентар.

Як повідомляли, у "Слузі народу" не виключають перевірки на поліграфі для кандидатів на місцевих виборах.

Читайте також: "Кандидатів на пост мера Києва від "Слуги народу" очікують соціологічні праймеріз, – Арахамія".

Loading...