Поїздки Кравчука в Мінськ іноді закінчуються несподівано в інтересах України, наприклад, розпадом СРСР, - Кулеба

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Очільник МЗС впевнений, що Кравчук має великий політичний досвід і допоможе посилити роботу української делегації у ТКГ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що другий президент України Леонід Кучма планував залишити українську делегацію у ТКГ вже давно, як мінімум у лютому 2020 року, а перший голова держави Леонід Кравчук – гідна заміна. Про це голова МЗС розповів в інтерв'ю "Главкому".

"Він (Леонід Кучма, - ред.) казав, що, напевно, пора йому йти. Однак до останнього часу Леонід Данилович продовжував виконувати свою функцію", – зазначив міністр.

На думку очільника МЗС, перший президент України має великий політичний досвід і допоможе посилити роботу української делегації.

"Поїздки Леоніда Кравчука в Білорусь іноді закінчуються несподівано в інтересах України – наприклад, розпадом Радянського Союзу", – пожартував Кулеба.

Новини за темою: До переговорів по Донбасу хочуть залучити першого прем'єр-міністра України, – заява Кравчука

Нагадаємо, напередодні, 30 липня, президент України Володимир Зеленський призначив Леоніда Кравчука очільником делегації в Тристоронній контактній групі. 

Пізніше Леонід Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Loading...