Погребинський про лист Медведчука до президента: Зеленському, ймовірно, радять уникати прямої комунікації з опозицією

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Проте комунікувати було б абсолютно природно, каже політолог

У президента Володимира Зеленського, імовірно, є такі радники, які радять йому уникати прямої комунікації з лідером опозиції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Погребинський.

Політолог погодився із думкою, що відсутність відповіді від президента України Володимира Зеленського на відкритий лист голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука – це теж відповідь.

"Людині нема чого сказати. У нього є, очевидно, такі радники, які пропонують йому уникати прямої комунікації з лідером опозиції. Але ось опитування громадської думки показують, що в партійних списках партія "Опозиційна платформа – За життя" йде другою відразу після партії Зеленського, і просто природно було б абсолютно вести якусь комунікацію, оскільки головна, по суті, політична опозиція щось запитує, ти повинен відповісти", – сказав Михайло Погребинський.

Новини за темою: Коли ви поставите заслін зовнішнього управління країни: Журавський звернувся до Зеленського з приводу листа Медведчука

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, бути може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.

Loading...