Почався підрахунок голосів, попереду – важкий, довгий та напружений етап, – голова ЦВК

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко Facebook/Олег Діденко

Проте голос кожного з виборців має бути зарахований під час встановлення результатів, наголосив Олег Діденко

Виборчі дільниці на місцевих виборах в Україні зачинені, почався підрахунок голосів виборців. Попереду у членів ДВК та ТВК – важкий, довгий та напружений етап.

Про це під час брифінгу, який транслювали на телеканалі ZIK, заявив голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко.

"Що стосується подальших дій і подальшого розвитку подій: станом на зараз дільниці зачинені, почався підрахунок голосів виборців. Попереду – важкий, довгий та напружений етап нас чекає. У першу чергу, це стосується членів дільничних, територіальних виборчих комісій", – сказав Олег Діденко.

Новини за темою: Перші підсумки: Хто перемагає за даними екзит-полів на виборах мерів та до міськрад Києва, Харкова, Одеси та інших міст

Голова ЦВК подякував усім членам комісій, які у цих непростих умовах організовують вибори, за значний вклад у розвиток демократії в Україні. Він побажав членам комісій наснаги у роботі з підрахунку голосів, щоб голос кожного з виборців був правильно врахований та зарахований під час встановлення результатів голосування.

Новини за темою: Посли G7 високо оцінили організацію місцевих виборів в Україні, – ЦВК

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку, в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Станом на 19:00 правоохоронці відкрили близько 70 кримінальних проваджень.

О 20:00 виборчі дільниці в Україні зачинилися.

У ЦВК повідомили, що явка на місцевих виборах становила орієнтовно 37%.

У Комітеті виборців України заявили, що, незважаючи на низьку явку, місцеві вибори в Україні будуть визнані дійсними, а поставити під сумнів у цілому результати неможливо.

Loading...