"Плівки Порошенка-Байдена" коштуватимуть останньому зо 5% на виборах, – Пономарьов

Ілля Пономарьов. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

А зараз через карантин і протести у Штатах тема про записи затихла, каже колишній депутат Держдуми

Тема щодо "плівок Порошенка-Байдена" знову спливе восени, коли розпочнеться активний етап виборчої кампанії у США, і вона коштуватиме Джо Байдену зо 5% голосів під час виборів.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив депутат Держдуми Росії у 2007-2016 роках Ілля Пономарьов.

Ілля Пономарьов зазначив, що тему щодо так званих плівок Порошенка-Байдена у США почали обговорювати, проте через коронавірус та протести, які сьогодні охопили країну, про неї не згадують.

"Що стосується плівок, ця тема тут почала обговорюватися, але вона швидко затихла, бо почався карантин, а тепер зараз ось ці заворушення тощо. Але я абсолютно впевнений, що ця тема знову спливе восени, коли цей період закінчиться і почнеться активний етап виборчої кампанії. Звичайно, Трамп буде використовувати цю тему, і думаю, що вона буде коштувати Байдену відсотків п'ять голосів", – сказав Ілля Пономарьов.

Новини за темою: По "відосікам" на допити ходити не будемо: Захист Порошенка заявив, що він не з'явиться в ДБР

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва дозволив здійснити привід колишнього президента Петра Порошенка на допит 10 червня в Державному бюро розслідувань.

Захист Петра Порошенка відреагував на це так: рішення Печерського суду про примусовий привід Петра Порошенка до Державного бюро розслідувань 10 червня незаконне, оскільки судове засідання відбулося без п’ятого президента.Loading...