"Плівки Деркача": ТСК має стосуватися лише розслідування української сторони цього питання, – Верещук

Ірина Верещук

Наразі триває обговорення функцій і повноважень ТСК

Народна депутатка України від фракція "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що Тимчасова слідча комісія (ТСК) має стосуватися лише розслідування української сторони стосовно "плівок Порошенка-Байдена". Про це вона сказала під час брифінгу після засідання фракції, який транслював телеканал ZIK.

"Я підходила і питала у Давида Арахамії, позаяк він був ініціатором створення такої ТСК, і він повідомив таке: на сьогодні триває обговорення функцій і повноважень ТСК у даному напрямку, тобто як навіть буде звучати назва ТСК. На сьогодні є відповідний лист-звернення до МЗС, аби, дійсно, ми потім могли убезпечити таке ТСК від критики з боку різних кіл США чи інших ззовні, що ми впливаємо якимось чином на внутрішньопартійну політику США. Я вважаю, що це правильно. Нам потрібно провести червону лінію, і наша ТСК має стосуватися лише розслідування української сторони цього питання", - зазначила Верещук.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов на той момент президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Додамо, у штабі Джо Байдена назвали "діркою від бублика" плівки розмов з попереднім президентом України Петром Порошенком.

Тим часом президент України Володимир Зеленський прокоментував записи розмов Порошенка і Байдена, зазначивши, що це не останній дзвінок, який побачать українці. А в "Слузі народу" створюють комісію з рослідування можливого впливу Байдена на Порошенка.

Loading...