Новини » Політика Читать эту новость на русском

Плювок на адресу киян та ігнорування їхньої волі, – Карасьов про закон про столицю

Вадим Карасьов Скріншот відео

Під час місцевих виборів у Києві відбуватиметься "битва за столицю", переконаний політолог

Законопроєкт про столицю, який готують "слуги народу", – це ігнорування волі киян та місцевого самоврядування.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт зауважив, що під час місцевих виборів у Києві відбуватиметься "битва за столицю", за місто, яке акумулює багато ресурсів, зокрема і політичних.

"Зараз уже у Верховній Раді "слуги народу" подають закон про столицю, місто Київ, де хочуть знову ввести окрему посаду – голови Київської державної міської адміністрації, якого призначає президент. Раніше як було? Обраний мер – він же  голова, це повага до киян, які обрали свого мера", – зазначив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Місцеві вибори: Політолог пояснив появу "старих" політиків у передвиборчій гонці

Тепер, каже гість студії, "слуги народу" хочуть це змінити, щоб політик не з їхнього табору не став міським головою у Києві.

"Тоді вони зможуть призначити указом президента голову КМДА, і таким чином фактично знівелювати вибір киян. Фактично, я би сказав, це буде плювок на адресу киян, ігнорування волі киян і взагалі – ігнорування місцевого самоврядування", – заявив Вадим Карасьов.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Читайте також: "Типові порушення напередодні та у день виборів: Як віддати свій голос та не натрапити на штраф".

Loading...