Пленарне засідання Верховної Ради 3 червня: Повне відео

Засідання Верховної Ради України

КП в Україні

На порядку денному було із десяток питань

Верховна Рада в середу, 3 червня, знову зібралася на чергове пленарне засідання. Трансляцію наживо вів телеканал "Рада".

На порядку денному було до десятка питань. Зокрема, парламентарі планували розглянути у першому читанні законопроєкти:

  • "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові", №2450;
  • "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги", № 2013;
  • "Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо депутатських звернень)", № 3157;
  • "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця", № 2481.

Окрім того, порядком денним було передбачено розгляд у першому читанні чотирьох законопроєктів, які стосуються безпеки дорожнього руху.

Також на розгляд парламентарів виносилися дві постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" і проєкт Постанови "Про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".

При цьому варто додати, що заплановано було і розгляд двох ратифікаційних законів і проєкту Постанови "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів".

Наостанок Верховна Рада планувала розглянути Звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни за шість місяців діяльності.

Альтернативна трансляція засідання парламенту доступна також на телеканалі ZIK.

Новини за темою: Рада запровадила соцдопомогу самотнім пенсіонерам, які досягли 80-річного віку

Нагадаємо, згідно із внесеними напередодні змінами у роботу парламенту, нинішнє пленарне засідання тривало максимум до 14:00.

Loading...