Плачкова: "Слуги народу" намагаються силовим методом захопити владу в Одеській облраді

Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Тетяна Плачкова прокоментувала ситуацію, яка склалася в Одеській обласній раді в п'ятницю, 4 грудня.

Представники партій ОПЗЖ, "За майбутнє" і Партії Шарія заблокували трибуну Одеської обласної ради на першій її сесії VIII скликання через затягування реєстрації дев'яти депутатів від цих партій.

"Я хочу нагадати всім, щоб всі звернули увагу на кількість депутатів, які проголосували за кожну партію, і не маніпулювати якимись ситуативними коаліціями, спілками, голосами виборців. Якщо вони обрали "Опозиційну платформу - За життя", партію "За майбутнє", Шарія, значить всі ці партії повинні бути представлені та повинні мати право бути на першій сесії і голосувати", - зазначила Плачкова в ефірі телеканалу ZIK.

Вона розповіла, що зараз на вулиці навколо будівлі облради зібралися силовики, а в сесійній залі депутати б'ються і кричать "Ганьба".

"Що зробила сьогодні влада? Якщо президент приходив до влади при 73%, і у нас не було сумнівів в його легітимності, то сьогодні з 16% вони захоплюють силовими методами владу в цій обласній раді", – підкреслила Плачкова.

Вона зазначила, що сьогодні депутати намагаються "не обрати, а самопроголосити" нового голову.

Своєю чергою, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Микола Скорик заявив, що не можна проводити сесію без однієї з політсил - "За майбутнє", яка була обрана однією з переможниць на місцевих виборах.