Після тотального програшу на місцевих виборах у монобільшості розпочнуться відцентрові процеси, – Мосійчук

Ігор Мосійчук

Екснардеп прогнозує дочасні парламентські вибори

Після тотального програшу партії "слуга народу" на місцевих виборах у монобільшості розпочнуться відцентрові процеси.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України попереднього скликання Ігор Мосійчук.

Політик не виключає, що уже невдовзі постане питання про проведення дострокових парламентських виборів.

"Після тотального програшу на місцевих виборах – "Слуга народу" не виграє вибори у жодному обласному центрі, жоден мер, як на мою думку, не буде обраний від цієї політичної сили в обласних центрах, – після цього розпочнуться відцентрові процеси у монобільшості, у фракції "Слуга народу" у парламенті. Я прогнозую на наступну осінь дострокові парламентські вибори", – зазначив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Якщо рейтинг "Слуги народу" становитиме 10-15%, постане питання про розпуск ВРУ, – політтехнолог

Політик додав, що, за його інформацією, ведуться перемовини з групою депутатів від "Слуги народу" щодо їх переходу (йдеться, як правило, про мажоритарників) з фракції, а це змусить потім переформатовувати коаліцію, що, своєю чергою, вплине на формування нового уряду.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський допустив, що саморозпуск поточної каденції Верховної Ради може статися після ухвалення закону про довічне ув'язнення корупціонерів.

Раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев заявляв, якщо Верховна Рада України виявиться недієздатною, не зможе ухвалювати рішення, її потрібно буде розпустити.Loading...