Після того, як Сивохо і Фокіна "злили", на "Мінську" можна ставити хрест, – Бондаренко

Олена Бондаренко Скріншот відео

Влада не має на меті досягнути миру, заявила колишня народна депутатка

Після того, як методично "злили" колишнього радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, а згодом вже ексзаступника голови делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна, можна ставити на Мінському процесі великий жирний хрест.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка кількох попередніх скликань Олена Бондаренко.

"Фокін поставився до своєї роботи в ТКГ максимально серйозно, відповідально, і він читав документи. Якщо в документах написано "Закон про особливий статус", отже, закон про особливий статус. Якщо в Мінських угодах написано "Амністія", отже, амністія. Він не зрозумів, що з боку нової політичної команди, нового покоління, ось цих "слуг" йде просто зйомка кіно про досягнення миру. Там немає зовсім мети досягти цього миру", – вважає Олена Бондаренко.

Новини за темою: "Рівень вуличних "гопників": Качура розповів, як Фокіну грубіянили нардепи, молодші від нього на 60 років

На її думку, Вітольда Фокіна використали у цій постановці.

"На жаль, Фокін фактично був використаний в постановці цій сценарній. Причому, він другий після Сивохо. І ми бачимо, як Офіс президента методично "зливає" насправді тих, хто по-доброму, дуже щиро ставиться до проблем тих людей, які залишилися на Донбасі. Всі решта в цих ТКГ з боку України – це, по суті, донбасофоби. Сивохо і Фокін – це були єдині люди, які ставилися з великою симпатією до тих людей, а саме так до них треба ставитися. І ось коли ми бачимо, як методично "злили" Сивохо, тепер "злили" Фокіна, ми можемо ставити на Мінському процесі великий жирний хрест", – заявила гостя ток-шоу.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заслухав звіт заступника голови делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна. Як зазначає народний депутат Ренат Кузьмін ("Опозиційна платформа – За життя"), після прямих образ на його адресу депутати проголосували за резолюцію щодо "недопущення зради національних інтересів України".

30 вересня стало відомо, що народні депутати вирішили звернутися до президента Володимира Зеленського з приводу відставки Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови делегації України в Тристоронній контактній групі.

Того ж дня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.

 

Loading...