Після слабкого результату на місцевих виборах 50-70 "слуг народу" створять свою групу, – Качний

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

Монобільшості вже не буде, прогнозує парламентар

Після падіння рейтингів і слабкого результату "Слуги народу" на місцевих виборах конфігурація у ВРУ зміниться – усередині фракції 50-70 народних депутатів від "Слуги народу" створять свою групу.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

"Потужне падіння рейтингів, показники низькі у місцевих радах, і тоді доведеться їм міняти конфігурацію всередині парламенту. Монобільшості вже не буде. Ви повірте, як тільки покажуть слабкий результат, звідти вийде відразу 50-70 осіб, створять свою групу. Усередині фракції створять групу. Не вийде, а всередині фракції... Це моя інформація, вже існує її підтвердження. Зараз "соросята" збираються в одну групу", – сказав гість студії.

Новини за темою: На місцевих виборах "слуги народу" не "візьмуть" жодного обласного центру, – Кайда

Парламентар переконаний, що розстановка сил у парламенті зміниться однозначно.

"Конфігурація буде змінена однозначно, якщо буде падіння рейтингів і погані результати на виборах. Тобто монобільшості вже не буде. Отже, потрібно створювати ширшу коаліцію, і в цю коаліцію зайдуть ті, хто зможе дати нові рішення", – зазначив Олександр Качний.

Як повідомляли, за результатами всеукраїнського опитування громадської думки, яке було проведено 11-16 вересня 2020 року, якби парламентські вибори в Україні відбулися найближчої неділі, то найбільші шанси на потрапляння до наступного складу українського парламенту отримали б наступні партії: партія чинного президента України "Слуга народу" (25,3%), "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, Віктора Медведчука та Вадима Рабіновича (22,4%), "Європейська Солідарність" Петра Порошенка (12,6%), ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко (9,1%) та Партія Шарія (5,3%). Про це йдеться в дослідженні, опублікованому міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія).

Раніше лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, скільки коштує передвиборча кампанія для претендента на місце депутата в міській або сільській раді.