Після подолання коронавірусу буде зовсім інший світовий порядок, – кандидат політичних наук

Телеканал ZIK

Китай з цієї ситуації вийде набагато сильнішим

Весь світ після цієї пандемії коронавірусу вийде зовсім іншим. Буде новий світовий порядок.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук, голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

"Світу, який існував до олів’є на нашому новорічному столі, вже не буде існувати. Це буде новий світ. Буде новий світовий порядок. Ніхто ж не знав, яким буде світ після Другої світової війни. Він став зовсім іншим. І ми, не тільки Україна, а увесь світ, вийде після цієї епідемії, пандемії коронавірусу вийде зовсім іншим. Якщо ви запитаєте у мене, яким саме, я не знаю", – зауважив Дмитро Співак.

Водночас він додав, що Китай з цієї ситуації вийде набагато сильнішим.

"Ви подивіться, яку силу він продемонстрував за ці 2 місяці! 500 мільйонів людей було на карантині! Ви тільки уявіть собі цифри! Мій мозок не може це сприйняти", – сказав Дмитро Співак і наголосив, що китайська влада і китайська система охоронна здоров’я показали усьому світові, як потрібно працювати.

Новини за темою: Ніхто нікому не допомагає: Дмитро Співак зауважив, що під час епідемії коронавірусу розвіявся міф про європейську солідарність

Він також зауважив, що про подібні спекуляції на цінах на маски та авіаквитки, що спостерігалося в Україні, у Китаї ніхто не зміг собі навіть подумати.  

"Якби "МАУ" наше, "Міжнародні авіалінії України", зробили дещо подібне у Китаї, їх би розстріляли. Все керівництво!" – переконаний Дмитро Співак.

Як повідомляли раніше, в АМКУ надійшли повідомлення, що найбільший національний авіаперевізник – "МАУ" різко підняв ціни на квитки на останні перед зупинкою авіасполучення через коронавірус дні. Ілюструють звернення такими даними: квиток економ-класу" Лондон-Київ "на 15 березня коштує 24 тис. грн, коли напередодні квиток коштував менше 10 тис.

Також нагадаємо, що за останніми даними загальна кількість випадків коронавірусу COVID-19 у 169 країнах та територіях складає 204 044 особи.

В  Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус.

З 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

 

Loading...