Після невдалої спроби вкрасти "112 Україна" обдурена влада перейшла до терору, – Рабінович

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Українська чинна влада після невдалої спроби захопити телеканал "112 Україна" перейшла до вчинення терористичних актів. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович

"Обдурена влада, після невдалої спроби вкрасти канал 112, перейшла до терору. Сьогодні було підкладено вибуховий пристрій біля входу в офіс партії в Києві. Тільки завдяки пильності охорони, бомба була виявлена і знешкоджена поліцейськими", - написав депутат у Facebook. 

Також Вадим Рабінович повідомив, що правоохоронці почали шукати винних, проте стверджують, що вибуховий пристрій закладали професіонали. За його словами, в країні повний розгул бандитизму. Так, за останні дні були здійснені напади на офіси партії в Ужгороді та Маріуполі. Крім того, в Полтаві в офіс ОПЗЖ була кинута граната.

"Шукають... Радикальні напівфашистські угруповання при повній бездіяльності влади, залякують, б'ють і вбивають тих, хто не хоче жити в цьому лайні і мовчати. Країну захльостує бандитизм!! У біди очі зелені...",- підсумував народний депутат. 

Нагадаємо, в ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці у декількох метрах від входу в будівлю офісу "Опозиційної платформи - За життя". У партії заявили, що подія є спробою здійснення терористичного акту, що несе загрозу життю людей і скоєно суспільно небезпечним способом з політичних мотивів. 

У зв'язку з цим ОПЗЖ направила заяву на ім'я Голови Служби безпеки України про порушення кримінальної справи за фактом тероризму.