Після місцевих виборів в країні відбудуться кадрові ротації, – Крюкова

Телеканал ZIK

Влада скористається такою опцією після виборів, переконана журналістка

Після проведення місцевих виборів в Україні відбудуться кадрові ротації. Зокрема, питання щодо відставки міністра економіки вже вирішили, щодо міністра фінансів – ще вагаються.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Після місцевих виборів має відбутися певна кадрова ротація в нашій країні, кадрові зміни, можливість звільнити того чи іншого міністра або поміняти, припустимо, генерального прокурора. Це є одним з інструментів, що працює, який дозволяє президенту і парламенту показати владу. Це такий собі інформаційний привід, який дозволяє щось перевертати або щось на когось навішувати. У них повинна бути така резервна опція, якою вони, напевно, скористаються за підсумком місцевих виборів", – заявила Світлана Крюкова.

Новини за темою: Місцеві вибори: Рада скасувала довідки про несудимість для кандидатів

Журналістка, посилаючись на інформацію з джерел, назвала, щодо відставки яких членів Кабміну питання уже вирішене.

"Хоча щодо міністра фінансів і щодо міністра економіки, наскільки я знаю, питання вже вирішене. Зокрема, міністр економіки – його поміняють, напевно... Щодо міністра фінансів ще вагаються, але, наскільки я знаю, він теж перебуває у хиткому становищі", – сказала Світлана Крюкова.

Нагадаємо, сьогодні, 15 вересня, розпочинається процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів.

Раніше Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року

Додамо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявляв, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Loading...