Після місцевих виборів у Харкові потрібно провести тотальний аудит, - Фельдман

Олександр Фельдман З відкритих джерел

Після місцевих виборів у Харкові необхідно провести тотальний аудит підприємств, бюджетних і комунальних організацій. Про це журналістам заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Фельдман. 

Він підкреслив, що після аудиту можна буде говорити про подальший розвиток міста.

"В першу чергу в Харкові пройде аудит, і я, якщо харків'яни мене підтримають, обіцяю провести повний аудит всіх підприємств, всіх бюджетних організацій, які створювало місто Харків, Комунальні підприємства, які сьогодні на сміх всій Україні є збитковими. Як в принципі комунальне підприємство може бути збитковим - ніхто не розуміє. Тобто, ми спочатку подивимося, що у нас є, покажемо це все харків'янам, а після цього перейдемо до розмови про розвиток, про будівництво і про подальшу долю", - зазначив він.

Новини за темою: Фельдман: Випадків рейдерства, як з ТЦ "Барабашово", в Харкові бути не повинно

Народний депутат підкреслив, що харків'яни дуже хочуть змін на краще в рідному місті.

"Вони хочуть змін того ж депутатського корпусу, він не хочуть бачити загнаних палицею людей більшість, з яких 13 років просто піднімають руки, вони хочуть бачити вільних, спокійних людей, які розбираються, хочуть бачити депутатів, які працюють з людьми, а не обираються, потім п'ять років їх не бачать. Вони хочуть змін, вони хочуть надбавки до своїх мізерних зарплат, я говорю про вчителів, про лікарів, взагалі держслужбовців. Вони хочуть бачити те, що, напевно, хоче бачити будь-яка цивілізована людина. Про що ми говоримо, про доплату копійками, коли було обіцяно вчителям до 4 тис доларів зарплати. Про це треба говорити, про це треба стукати, кричати, це найголовніше. У нас не може бути успішною жодна громада, жодне місто, жодна країна, коли у людей не вистачає зарплати від початку і до кінця, коли нема за що будь-що придбати, я вже не кажу будувати за ці гроші плани на майбутнє", - додав Фельдман.

Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Фельдман повідомляв, що балотуватиметься на посаду мера Харкова