Після місцевих виборів 25 жовтня Верховна Рада більше як півроку не проіснує, – Гірняк

Володимир Гірняк. Фото: dyvys.info

Після місцевих виборів, які призначили на 25 жовтня, ця Верховна Рада, яка була сформована, вона більше як півроку не проіснує.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив депутат Львівської обласної ради  Володимир Гірняк.

Він зауважив, що минулого року на парламентських виборах до Верховної Ради неочікувано для всіх пройшла більшість депутатів з однієї політичної сили. Та й сама політична сила, додав Гірняк, не сподівалася, що отримає аж такі результати. Однак люди, наголосив він, обираючи нових політиків, не відміняли поняття професійність.  

"У серпні, на початку вересня рейтинг партії Зеленського був 60%. Зняли недоторканність, зменшили кількість депутатів, але економіку цим не запустиш. Насправді, зараз світ дуже сильно "штормить". "Штормить" в тому числі і Україну. Пандемія, економічна криза, треба створювати нові робочі місця. І як на мене, мені дуже сумно, але пройшов вже рік, кілька днів тому були призначені місцеві вибори, які будуть відбуватися 25 жовтня 2020 року. Я не хочу бути поганим пророком, але, як на мене, після місцевих виборів оця Верховна Рада, яка була сформована, вона більше як півроку, більше як 8 місяців не проіснує", – заявив політик.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року. За відповідний документ проголосували 326 народних обранців. 

Згідно з прийнятою постановою, місцеві вибори 25 жовтня не відбудуться в окупованому Росією Криму і непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей. Їх призначать окремим законом після припинення російської агресії та виведення незаконних збройних формувань.

Loading...