Піскун заявив, що звільнився з посади радника генпрокурора за власним бажанням

За словами чиновника, рішення пов'язане із судовими позовами працівників прокуратури

Святослав Піскун

Фото з відкритих джерел

Радник генпрокурора України Святослав Піскун заявив, що написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомив сам чиновник у коментарі телеканалу "112 Україна".

За словами Піскуна, відносини між ним та генпрокурором Іриною Венедіктовою не вплинули на його звільнення. "Це стосується не моїх особистих відносин з генеральним прокурором Венедиктовою, це стосується, так би мовити, мене, ГПУ і тих людей, які там працюють і працювали навіть більшою мірою", - сказав чиновник.

Водночас Піскун заявив, що його звільнення пов'язане з судовими позовами про перерахунок пенсій понад 3,5 тис. працівників прокуратури. За його словами, цим працівникам потрібні довідки про заробітну плату, на підставі яких їм перерахують пенсії. "Це була наша головна проблема, а також поновлення на роботі тих людей, яких генпрокурор Рябошапка незаконно звільнив з посади... Наскільки я зрозумів, нічого такого за цей період ми не встигли зробити, щоб воно докорінно змінило ситуацію - людям довідки не перераховуються, на роботі люди не поновлюються, крім прокурора Києва, можливо, ще 2-3 осіб. Я так зрозумів, що моє перебування там на посаді радника... Я просто зрозумів, що мені краще бути в стороні, ніж усередині цієї системи", - повідомив Піскун.

Новини за темою: Венедіктова пояснила призначення Піскуна своїм радником

Нагадаємо, сьогодні, 25 серпня, з'явилася інформація, що генеральний прокурор України Ірина Венедіктова звільнила свого заступника Святослава Піскуна. Колишній генеральний прокурор був на посаді радника менше, ніж місяць.

Loading...