Пєсков: Якщо Україна вийде з Мінських угод, то зникне база для переговорів щодо Донбасу

Дмитро Пєсков Фото з відкритих джерел

У РФ переконані, що знайти заміну Мінським угодам буде складно

Прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі готові до виходу України з Мінських угод. Про це повідомляє ТАСС.

Так, на питання, чи готова РФ до виходу України з Мінських угод, Пєсков відповів: "На милування нема силування". Однак, політик зазначив, що подібний крок України "очевидно не сподобається ні Берліну, ні Парижу, ні Москві".

"Якщо таке станеться, ми втратимо будь-яку базу, на основі якої вибудовуємо переговорний процес, і створити нову базу у вигляді нового документа буде надзвичайно складно", - зазначив Пєсков.

Новини за темою: Введення Криму до "мінського формату" може заблокувати переговори щодо Донбасу, – Кулеба

За його словами, для вироблення будь-якого альтернативного документа буде необхідний діалог з представниками невизнаних самопроголошених республік, на який Україна не піде. 

"Ми дивимося на заяви представника українського керівництва, які все частіше і частіше, все наполегливіше говорять про те, що Мінські домовленості потрібно міняти. Чи означає це офіційний вихід Києва з Мінського комплексу заходів або не означає, ми поки не знаємо", — додав Пєсков.

Новини за темою: Саміт ЄС розгляне реалізацію Мінських угод

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак надіслав вимогу до вищого керівництва в Києві роз'яснити висловлювання заступника глави української делегації в контактній групі Олексія Резнікова про необхідність перегляду Мінських угод.Loading...