Підвищення мінімальної зарплати на 277 гривень – це цинічна подачка від влади напередодні виборів, – Развадовський

Віктор Развадовський Фото з відкритих джерел

Підвищення мінімальної заробітної платні з 1 вересня на 277 гривень - це цинічні маніпуляції влади і банальна "подачка" людям напередодні виборів. Про це заявив нашому виданню голова Житомирської організації партії "За майбутнє" Віктор Развадовський.

"Цифра, якою так вдало маніпулюють представники влади, - 5 тисяч гривень мінімальної зарплати, з однієї сторони, звучить красиво. Але насправді, це просто цинізм – хизуватися підняттям мінімальної зарплати усього на 277 гривень у нинішніх умовах тотального зубожіння людей, відсутності робочих місць і гідної зарплати. Якби підвищили на 2-3 тисячі, я б ще зрозумів цей піар. А нинішня влада, обкрадаючи людей на мільярди, кидає їм "подачку" у вигляді 277 гривень, та ще й підносить це, як перемогу!" - обурився політик.

Він наголосив, що для зміни ситуації в країні українці мають нарешті позбутися у владі фотографів і артистів, обравши на місцевих виборах професіоналів, які знають, як керувати громадами.

"Потрібно перестати вірити порожнім обіцянкам. Лише зробивши усвідомлений вибір, ми зможемо разом побудувати наше майбутнє", - наголосив Развадовський.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за збільшення з 1 вересня мінімальної зарплати в Україні на 5,8% – до 5000 гривень.