live

Підписання закону про ринок землі в Україні наразі блокується понад 10 постановами

Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

У Раді зареєстровано 13 проєктів постанов про скасування результатів голосування за зазначений документ

У Верховній Раді України наразі зареєстровано більше десятка проєктів постанов про скасування законопроєкту про ринок землі. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Зокрема, в середу, 1 квітня, у розділі зареєстрованих за поточний тиждень документів з'явилося вісім постанов зі спільною назвою - "Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в цілому як закону проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (реєстр. № 2178-10 від 10.10.2019).

Новини за темою: Землю на продаж: Які норми нардепи врахували в законі про ринок землі

Напередоні, 31 квітня, таких налічувалося ще п'ять.

Як повідомлялося, першими були зареєстровані проєкти постанов №2178-10-П та №2178-10-П1 "Про скасування рішення Верховної Ради про прийняття в другому читанні та в цілому як закону проєкту ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (реєстр. №2178-10 від 10.10.2019 року)". Їхні автори відповідно позафракційні нардепи Антон Поляков та Оксана Савчук.

Останній етап проходження більшості проєктів - "передані на розгляд керівництву". Їхні тексти також поки що не опубліковані.

Новини за темою: Досвід світу в продажу земель: Де найдорожчі угіддя у Європі і як там працює ринок землі

Відзначимо, що до розгляду всіх цих постанов підписання законопроєкту №2178-10 заблоковано для спікера парламенту Дмитра Разумкова і відповідно для глави держави Володимира Зеленського.

Loading...