Під Радою мітингують представники профспілок. Фото

Люди протестують проти закону про працю, закону про профспілки та закону про фонд соціального страхування

На мітинг під будівлю Верховної Ради України вийшли представники профспілок, щоб оскаржити три закони. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Зокрема, люди протестують проти закону про працю, закону про профспілки та закону про фонд соціального страхування. За їх словами, тепер держава може регулювати роботу профспілок.

Організатори впевнені, що ці три закони порушують права українців і міжнародні норми. А їх головною вимогою є звільнення голови комітету соцполітики Галини Третьякової, оскільки ініціатором цих законопроєктів був саме цей комітет.

Також на мітингу присутні і працівники державних шахт, які також просять погасити перед ними заборгованість у розмірі 1,2 млрд гривень. 

Новини за темою: Депутатка Третьякова відповіла, у якому випадку готова піти у відставку

Нагадаємо, раніше народний депутат від парламентської фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, що прославилася закликом стерилізувати безробітних, зробила ще одну гучну заяву. За її словами, родичі зниклих безвісти на Донбасі українців не повідомляють про їхню смерть офіційно, щоб отримувати великі виплати.

 Loading...