Під час пандемії і кризи нема про що думати, як про легалізацію канабісу? – Поярков

Сергій Поярков Скріншот відео

Опитування – це відволікання уваги від провалів чинної влади, переконаний телеведучий

Серед запитань, запропонованих українцям на загальнонаціональне опитування у день місцевих виборів, немає тих, які стосуються медицини і реальних проблем.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив український художник, телеведучий Сергій Поярков.

Гість ток-шоу, коментуючи ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо загальнонаціонального опитування у день місцевих виборів, риторично поцікавився, невже під час пандемії коронавірусу й економічної кризи нема про що думати, як про легалізацію канабісу.

"Тут прозвучала думка про те, що насправді людям зараз, під час пандемії, під час економічної кризи, всі пенсіонери, вчителі, нема їм про що думати, ніж про легалізацію канабісу. Це абсолютно правильно ви кажете, це відволікання уваги від провалів чинної влади. Послухайте, людям зараз – ну, яка вільна економічна зона? Я розумію, що Зеленського попросив хтось із олігархів, щоб не сплачувати податки, і тому вони, до речі, жодного питання щодо медицини і щодо реальних проблем не було, жодного!" – зауважив Сергій Поярков.

Новини за темою: Опитування Зеленського оплатять меценати, - нардеп

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Володимир Зеленський назвав три останні питання загальнонаціонального опитування, яке відбудеться під час голосування на місцевих виборах. Одне з них стосується підняття теми невиконання з боку підписантів зобов'язань Будапештського меморандуму на міжнародному рівні.

Додамо, на загальнонаціональне опитування винесли питання про легалізацію медичного канабісу через його необхідність при лікуванні онкохворих та військовослужбовців.

Loading...