Перша оцінка уряду Гончарука з'явилася після прийняття закону про державний бюджет, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Він зробив ще гірше для українського народу

Народний депутат України від "Опозиційною платформи - За життя", глава Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестор Шуфрич заявив, що про уряд Гончарука стало все зрозуміло після прийняття закону про державний бюджет України. За словами нардепа, новий уряд мав усі можливості щоб його покращити, але зробив ще гірше для українського народу.

Про це він сказав під час позачергового засідання ВРУ, яке транслював телеканал ZIK.

"Нам все стало зрозуміло про роботу нового уряду після закону про державний бюджет України, який був продовженням того закону попередньої влади. І маючи можливість його покращити, отримавши від попередників не найкращий, - ви зробили його ще гіршим. На жаль, люди це відчули на собі негайно", - сказав нардеп.

Він також наголосив, що люди очікують збільшення пенсій.

"1638 гривень – це вирок сьогоднішній владі. Маючи можливість збільшити пенсії, ви направили гроші багато куди, крім на потреби наших пенсіонерів. 11 мільйонів наших громадян!", - підкреслив Шуфрич.

Нардеп додав, що дуже сподівається, що президент більше не робитиме помилок у призначенні Кабміну.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні, 4 березня, на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Також народні депутати  277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.Loading...