Перестановки всередині фракції "Слуга народу" принципово ні на що не вплинуть, - політичний експерт

Михайло Чаплига

ua-rating

На політичні процеси зараз впливають вибори

Якщо говорити про перестановки всередині фракції "Слуга народу", це абсолютно ні на що вже принципово не впливає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Чаплига.

Політолог зауважив, що у фракції "Слуга народу" всіх депутатів розподілили між так званими смотрящими, бо так простіше, аніж контролювати всю фракцію. І кожному зі "смотрящих", продовжив експерт, виділяється певний бюджет і ставляться певні завдання.    

"Мова йде про те, що це, знаєте, як кажуть про Росію – "башні Кремля", от так само є і "башні" Банкової", – сказав Чаплига. 

І нардеп Микола Тищенко, переконаний політолог, хоче бути однією із цих "башень", але для цього треба, щоб йому виділили "рабів" – голоси, які будуть голосувати так, як він скаже, для того, аби він був гравцем на цьому полі.

"Проте власних гравців у нього немає. Але він намагається таких гравців мати. Єрмак хоче "перебити" своїми ставками всіх тих, кого у свій час завів Андрій Богдан. Єрмак хоче мати тепер власний вплив, але чи вдасться їм це, чи ні, це дуже важко сказати", – прокоментував Чаплига.

Новини за темою: Після слабкого результату на місцевих виборах 50-70 "слуг народу" створять свою групу, – Качний

За його словами, ці кадрові перестановки у "Слузі народу" певною мірою будуть мати вплив на бюджетний процес, але на всі інші процеси кадрові ротації "слуг" аж ніяк не вплинуть. 

"Якщо говорити про перестановки всередині фракції, це абсолютно ні на що вже принципово не впливає. Впливають місцеві вибори. Всі вже дивляться на весну, дивляться на те, щоби готуватися до нових виборів, з урахуванням нового законодавства", – сказав політолог Михайло Чаплига.

Нагадаємо, раніше військовий та політичний експерт Юрій Дудкін заявив, що у провладній партії "Слуга народу" відбувся розкол на декілька частин і там зараз йде кланова боротьба.

 

Loading...