Перерозподіл бюджету та осінній призов: Кабмін сьогодні збереться на засідання

Засідання уряду Кабінет міністрів

Уряд планує переглянути розподіл витрат на 2020 рік

У середу, 23 вересня, Кабінет Міністрів України на засіданні розгляне низку питань, серед яких - перерозподіл видатків на 2020 рік, чисельність громадян, які підлягають призову на військову службу у жовтні-грудні, та створення центру з координації роботи медзакладів, що займаються трансплантацією органів. Про це свідчать дані на сайті Кабінету Міністрів

Так, 23 вересня уряд планує розглянути проєкти розпоряджень про перерозподіл видатків держбюджету, передбачених для МОЗ та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на 2020 рік.

Новини за темою: Кабмін скоротив витрати на субсидії в проєкті бюджету на 2021 рік

Крім того, на засіданні Кабмін розгляне питання про виділення коштів з резервного фонду держбюджету для запобігання надзвичайній ситуації в будівлі Національного художнього музею України. Водночас планують розглянути низку ініціатив щодо утворення спеціалізованої державної установи "Український центр трансплант-координації". 

Також уряд вивчить питання про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу. Водночас планують обговорити обсяг видатків для проведення призову у жовтні-грудні 2020 року.

Новини за темою: Рада ухвалила за основу законопроєкт про призов резервістів

Ще одне питання на порядку денному - проєкти постанов про створення на державному кордоні міжрегіональних територіальних органів Держпродспоживслужби. Крім того, члени уряду розглянуть проєкти про внесення змін до порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України затвердив план пріоритетних дій уряду на 2020 рік, в якому закладено 690 пунктів. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, план дій забезпечить рух у виконанні програми дій уряду. 

Loading...