live

Перепродавати не дамо: Зеленський заявив про залучення СБУ до контролю за розподілом медзасобів

Президент України Володимир Зеленський

president.gov.ua

За словами глави держави, деякі керівники медзакладів подають недостовірну інформацію щодо наявності ліків

Президент України Володимир Зеленський вирішив залучити до контролю за розподілом медзасобів та обладнання співробітників СБУ.

Про це глава держави заявив під час традиційного звернення до українців у зв'язку з ситуацією з коронавірусом в країні, яке транслював телеканал ZIK.

"Мною поставлене завдання здійснювати жорсткий контроль за тим, як розподіляються медичні засоби та обладнання у всіх регіонах. До контролю будуть залучені співробітники СБУ. Усе, що ми отримаємо, ми все віддаємо в область", - сказав він.

Президент підкреслив, що не дасть притримувати, розподіляти або перепродавати серед родичів та друзів медичні засоби.

Також глава держави додав, що не всі керівники медзакладів подають достовірні дані про наявність медзасобів у лікарнях через що у підсумку ми маємо зовсім різні цифри.

"На жаль, не всі керівники медичних закладів подають достовірну інформацію щодо забезпечення та прикрашають ситуацію. Це призводить до того, що Київ бачить від регіонів одні цифри, а реальна ситуація на місці гірша. Вирішення цього питання – на особистому контролі головного санітарного лікаря України", - пояснив Зеленський.

Новини за темою: Зеленський: Наступні вантажі з Китаю насамперед скерують на Тернопільщину та Буковину

Як повідомлялося раніше, Зеленський хоче провести переговори з власниками АЗС задля зниження цін на пальне.

Новини за темою: Що буде в Україні після Зеленського

До цього глава держави підписав закон про використання незареєстрованих в Україні лікарських засобів для лікування коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...