live

Перемовини з Тігіпком: У "Слузі народу" розповіли, про яку посаду йшлося

Політичний експерт Василь Мокан. Скріншот з відео

І в Офісі президента, і в Кабміні зараз відбуваються переговори з різними людьми, повідомив парламентар

Перемовини із Сергієм Тігіпком стосувалися посади віцепрем’єр-міністра з питань економіки та залучення інвестицій.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Василь Мокан.

Ведучі зауважили, що президент України Володимир Зеленський визнав, що мав зустріч із колишнім віцепрем’єром Сергієм Тігіпком. Вони поцікавилися у парламентаря, про які ще зустрічі та перемовини відомо.

"Якщо ми зараз говоримо про найбільш резонансну персоналію – Тігіпка, наскільки мені відомо, перемовини були стосовно посади віцепрем’єра з питань економіки та залучення інвестицій. Але, безумовно, і в Офісі президента, і в Кабміні зараз відбуваються переговори з різними людьми. Зараз я не можу підтвердити чи спростувати стосовно конкретних кандидатур, тому що на рівні фракції, яка, очевидно, у залі повинна розглянути ці кандидатури і за них ще проголосувати, то на рівні фракції таких дискусій з остаточною конфігурацією Кабміну ще не було", – зазначив народний депутат.

Новини за темою: Є країни, в яких разом з урядом йде у відставку і парламент, – політичний експерт

Водночас, він нагадав, що відставка прем’єр-міністра зараз може відбутися за заявою самого Олексія Гончарука.

"Зараз проводиться аналіз на ефективність того чи іншого міністра, і кадрові зміни однозначно будуть у найближчий час", – заявив Василь Мокан.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський мав зустріч із українським олігархом та колишнім віцепрем’єр-міністром України Сергієм Тігіпком.

До слова, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що президент України Володимир Зеленський може звільнити Олексія Гончарука з посади очільника уряду та призначити на його місце Сергія Тігіпка. Крім цього, подейкують, що прем'єром може стати чинний міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Loading...