Переїзд Зеленського в Конча-Заспу – показник того, що він перестав хотіти бути іншим, - Співак

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

Переїзд президента України Володимира Зеленського в державну резиденцію – це показник того, що він перестав бути тим Зеленським, який хоче бути іншим.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

Гість програми вважає, що трагедією сьогоднішньої України є те, що до влади прийшли випадкові люди, яким Україна не потрібна. А проблема президента Володимира Зеленського, додав експерт, не в тому, що він випадковий, а в тому, що він дозволив "занурити себе у теплу ванну", а своєму оточенню дозволив очолити корупційні потоки.   

"Зеленський – сучасний хлопець. Він знає, що робиться на митниці, в енергетиці, що робиться з бурштином, контрабандою, що коїться в державному секторі, хто кого "кришує", де "смотрящі". Більше того, зараз половину кандидатів у мери Києва фінансують хлопці із Банкової. Невже Зеленський не знає, хто такий Ілля Павлюк – "смотрящий" за митницею? Невже він цього не знає? Не треба всіх робити клоунами", – наголосив Співак.   

А нездатність влади Зеленського вирішити ситуацію із підняттям танкера Delfi, який забруднює узбережжя Чорного моря, за словами Дмитра Співака, це показник деградації управлінських схем держави.   

"А переїзд Зеленського в державну резиденцію – це показник того, що він перестав бути тим Володимиром Зеленським, який хоче бути іншим", – підкреслив експерт.

Новини за темою: Зеленський продав будинок під Києвом та перебрався в Конча-Заспу

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції склало на президента України Володимира Зеленського два протоколи про адміністративне порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Також додамо, що  народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент України Володимир Зеленський виявився брехуном: він не виконав своїх передвиборчих обіцянок і зрадив своїх виборців.

А для перемоги на виборах, за словами парламентаря, Зеленський використовував риторику Віктора Медведчука, Юрія Бойка і партії "Опозиційна платформа – За життя".

Loading...