Новини » Політика Читать эту новость на русском

Павловський: Центральна влада перекладає проблеми на плечі місцевого самоврядування

Андрій Павловський Скріншот відео

Експерт назвав нову "фішечку" уряду Дениса Шмигаля

В умовах, коли економічна ситуація в країні лише погіршується, центральна влада намагається перекинути проблеми на плечі місцевого самоврядування.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив експерт з питань соцполітики, народний депутат України VI та VII скликань Андрій Павловський.

Гість ток-шоу зауважив, що ідеться про проблеми, які пов’язані з пандемією коронавірусу, та низку інших.

"Економічна ситуація не покращується в Україні, а навпаки, погіршується, що пов’язано з низкою об’єктивних факторів і суб’єктивних. Центральна влада, якщо так можна сказати, перекладає всі ці проблеми, уряд той же, щодо боротьби з COVID-19, інших проблем саме на плечі місцевого самоврядування", – зауважив експерт.

Новини за темою: Через "карантин вихідного дня" кінотеатри розглядають можливість тимчасового закриття

"І нова "фішечка" уряду Шмигаля взагалі зараз – і тарифоутворення, відповідальність за тарифи перекинути на місцеву владу", – зазначив Андрій Павловський.

Як повідомляли, Кабінет міністрів ухвалив законопроєкт, яким право встановлювати тарифи на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання та водовідведення пропонується передати від НКРЕКП до влади на місцях.

Читайте також: "Влада перекладає відповідальність за непопулярні рішення щодо підвищення тарифів на тепло та воду на регіони, – експерти".

Loading...