Партія "зелених" влаштувала спецоперацію з недопущення до влади "Опозиційної платформи - За життя", - Рабінович

Вадим Рабінович

За словами нардепа, монобільшість використовує всі методи, аби не допустити перемоги ОП-ЗЖ восени

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович вважає, що "Слуга народу" використовує всі методи для недопущення до влади на місцевих виборах його опозиційної сили. Відповідну заяву він зробив на ток-шоу "18" на телеканалі ZIK.

"Ми друга партія в країні з тенденцією через два тижні обійти нарешті "зелених", що я, наприклад, вважаю, дорогі друзі, хто чує мене, ми ж не змагаємося рейтингами, але коли ми обійдемо партію "зелених", це буде означати, що Україна одужує остаточно. Це як симптом такий.

Тому, я думаю, що те, що вони влаштували в Миколаєві, в Полтаві, в Донецьку, в Луганську, в багатьох областях, в Запоріжжі, – це спецоперація не допустити до влади "Опозиційну платформу – За життя". До влади, я думаю, в переважній кількості регіонів. Так от я хочу їм передати, я вже сказав їм з трибуни ВРУ, – ця влада слабка, вона скоро піде, а ви, які скоюють злочини сьогодні, будете відповідати. Тому давайте, щоб люди обрали самі нарешті свою владу. Ми цього гідні, нумо виберім - і всі, а хто буде заважати ... ви ж розумієте - влада йде, а в'язниця залишається", - сказав Рабінович.

За словами нардепа, монобільшість використовує всі методи, аби не допустити перемоги "Опозиційної платформи - За життя" на місцевих виборах цієї осені.

"Ви не повірите, всі (методи - ред.), що хочете. Все, що можна придумати в голові. Підмінюються протоколи, з'їдають, рвуть. Є взагалі унікальний, зараз у нас взагалі унікальна ситуація, коли проголосували "Слуги народу" і ще одна, навіть не хочу називати їх, одна з їх сателітів, 8 з 10 поміняли членів комісії й просто знищили все, що було. Ось люди влаштували коридор ганьби, і вони коли пройшли та зрозуміли, що там – канали, повернули все назад..." - додав Рабінович.

Новини за темою: "Слуги народу" зі схвалення Зеленського намагаються зняти з виборів до Миколаївської обласної та міськради найрейтинговішу в регіоні опозиційну партію – ОПЗЖ

Нагадаємо, раніше співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив, що його політична сила буде жорстко протистояти спробам фальсифікацій місцевих виборів. Він зазначив, що все йде до того, що нинішні місцеві вибори стануть найбруднішими в історії України.

Loading...