Партія "За майбутнє" приєдналася до Декларації на захист свободи слова

Політична партія "За майбутнє" приєдналася до розробленої НСЖУ Декларації на захист свободи слова НСЖУ

"Закон про медіа" ніколи не буде підтриманий партією "За майбутнє"

Попри низку невирішених соціальних проблем влада напередодні місцевих виборів намагається прийняти "Закон про медіа", який зараз прописується в парламенті і просувається фракцією "Слуга народу". Цей закон ніколи не буде підтриманий партією "За майбутнє". Відтак партія однією з перших приєдналася розробленої НСЖУ Декларації на захист свободи слова. 

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK.

Невирішеність проблем у сфері економіки, медицини, інфраструктури та освіти, за даними соцопитувань, нині найбільше турбують українців. "Новим обличчям" у владі поки що не вдається змінити ситуацію на краще.

"90% прийнятих законів сьогодні в Верховні Раді монобільшістю - це або збільшення прав правоохоронних органів, або фіскальні закони, які не покращують, або погіршують життя в суспільстві", – заявив народний депутат України, лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця.

Натомість у партії "За майбутнє" стверджують, що їх ключовою перевагою є фаховість і досвід її членів.

"Мажоритарники, які входять у цю партію, щось у своєму житті зробили. Хтось керував обласною радою чи адміністрацією, хтось створив велике підприємство, хтось працював керівником великого підприємтсва. Тобто є досвідчені управлінці, фахівці в кожній сфері, що потребує сьогодні Україні", - розповідає лідер нової політичної сили.

Попри низку невирішених соціальних проблем влада напередодні місцевих виборів намагається прийняти закон про медіа.

"Закон про медіа", який зараз прописується в парламенті і просувається фракцією "Слуга народу", ніколи не буде підтриманий партією "За майбутнє". Ми проти всякої диктатури і цензури в принципі", - говорить політик.

За його словами, взаємодія влади з медіа - лише на користь суспільству. Відтак політична партія "За майбутнє" однією з перших приєдналася до Декларації на захист свободи слова.

"Суспільство має майбутнє тільки якщо воно буде чесне, відкрите і правдиве. І тут велику роль грають саме журналісти. Тому від вас багато залежить, від політиків багато залежить. Або він цей симбіоз буде контрольованим, буде розвиватися і не заважати розвиватися економіці й суспільству", - резюмує Ігор Палиця.

Журналістська спільнота сподівається, що підтримка політичних сил та конструктивна дискусія не вплинуть на стан свободи слова в Україні.

Нагадаємо, Національна спілка журналістів України розробила Декларацію на захист свободи слова. Цей документ пропонують підписати та дотримуватися кандидатам та партіям, які візьмуть участь у місцевих виборах в Україні восени 2020 року. Першою Декларацію підписала партія "За майбутнє". 

Напередодні, Партія "За майбутнє" оголосила про участь у місцевих виборах. Відсутність прогресу, подальший економічний спад, нові кредитні зобов’язання перед МВФ змусили депутатів-мажоритарників об’єднатися і створити політичну партію "За майбутнє".Loading...