Партія "Пропозиція" заявила, що влада уже почала запускати проти неї брудні технології "клонів"

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Вибори 25 жовтня можуть стати найбруднішими за всю історію нашої держави. Центральна влада настільки зневажає місцеве самоврядування, що для його знищення готова вдаватися до будь-яких засобів.

Про це йдеться в заяві політичної партії "Пропозиція".

"У боротьбі проти лідерів громад у хід ідуть усі можливі способи, починаючи з політичних переслідувань, тиску за допомогою силових структур і закінчуючи брудними технологіями "клонів", – сказано в заяві.

У партії розповідають, що Уманська міська ТВК зареєструвала вже двох кандидатів на посаду міського голови, які є повними "тезками" чинного мера Олександра Цебрія.

"Те, що це саме технічні "клони", підтверджує той факт, що обидва кандидати не є жителями Черкаської області, їх зареєструвала одна особа, причому в один день, з різницею лише у кілька хвилин. Раніше ці люди мали зовсім інші імена та прізвища і змінили їх напередодні місцевих виборів", – зауважили в партії.

У Каховці також подав документи на посаду міського голови "двійник" Андрія Дяченка. "Кандидат" – безробітний уродженець Кривого Рогу, який жодного дня не жив і не працював у місті.

У "Пропозиції" наголосили, що експертне співтовариство, політичні партії та громадянське суспільство впродовж року неодноразово звертались до влади щодо необхідності виправити численні недоліки та помилки, які містяться у вітчизняному виборчому законодавстві і дозволяють реалізувати брудні технології, зокрема й такі, як "двійники" або ж "клони".

"За рік монобільшість у Верховній Раді "не знайшла часу" на розгляд питань, які б забезпечили дотримання демократичних стандартів у виборчому процесі. І те, що за "дивним" збігом обставин брудні технології спрямовані саме проти лідерів місцевого самоврядування, підтверджує, що це зроблено свідомо", – кажуть у партії.

"Пропозиція" вимагає від влади терміново внести необхідні зміни у виборче законодавство, які унеможливлять використання брудних технологій, та негайно створити рівні умови для всіх учасників виборчого процесу, незалежно від їхньої партійної приналежності.

У партії наголосили, що застосування брудних виборчих технологій може призвести до викривлення результатів волевиявлення, а отже є грубим порушенням закріпленого у Конституції України права громадян обирати і бути обраними.

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Loading...