Партія "Пропозиція" отримує найбільше мерських крісел в обласних центрах

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Зі 121 партії, яка брала участь у місцевих виборах 2020 року,  "Пропозиція" отримує найбільшу кількість мерських крісел в обласних центрах України. Про це повідомила пресслужба політсили.

Андрій Райкович на виборах у Кропивницькому в першому турі набрав 53,53% голосів.

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

"Кропивницький довгі роки був депресивним містом, але ми це змінили. Сьогодні містяни побачили перспективу, разом ми зробимо наше місто затишним і комфортним", – каже Андрій Райкович.

Сергій Сухомлин у Житомирі також здобув перемогу в першому турі з підтримкою у 51,38% голосів.

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Ми започаткували у Житомирі ті речі, які змінять місто докорінно. Містяни, роблячи свій вибір, довели, що вони прагнуть, щоб наш спільний дім оновлювався і розвивався", – говорить Сергій Сухомлин.

Бориса Філатова в Дніпрі у другому турі підтримали 78,07% містян.  

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

"Дніпряни показали, що вони за розвиток свого міста, за його майбутнє, за успіх і за процвітання, за те, щоб Дніпро стало сучасним європейським містом з великими перспективами", – сказав Борис Філатов.

За Олександра Сєнкевича в Миколаєві проголосували 59,74% жителів міста.

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

"Миколаїв – це місто людей, які дивляться в майбутнє, не озираються назад, а прагнуть будувати свій дім комфортним і зручним для кожного, хто в ньому живе", – сказав Олександр Сєнкевич.

Партія "Пропозиція" представлена в органах місцевого самоврядування  у 14 областях, хоч і не вела масштабної загальноукраїнської кампанії. За кількістю депутатів вона увійшла в ТОП-10 переможців виборів. На думку політологів, такий результат на перших для політсили виборах показує її гарні перспективи.

"Політична палітра буде оновлюватися. Ще до початку виборів я говорив, що вони стануть стартом для майбутніх парламентських. Така партія, як "Пропозиція", яка взяла опорні пункти, уже зробила заявку на загальнодержавний рівень", – говорить політолог Ростислав Балабан.

Loading...