live

Партія, яка виграла вибори, поки що немає конкурентів: Бужанський про те, чи можлива найближчим часом зміна парламенту

Максим Бужанський

"Час закидати камені минув влітку"

Та партія, яка виграла парламентські вибори, на даний момент немає конкурентів. Боротися зараз ні з ким. Потрібно реалізовувати те, що обіцяли на виборах.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.  

"Що стосується політичної боротьби, погано це, чи добре, але та партія, яка виграла парламентські вибори, на даний момент поки що немає конкурентів. І боротися зараз ні з ким, і немає в цьому сенсу. Потрібно реалізовувати те, що обіцяли на виборах. Слово в слово брати програму, дивитися, що обіцяли, і виконувати. Не викликає необхідності якоїсь боротьби. Я би сказав навпаки, що імітувати боротьбу треба тоді, коли є бажання відійти кудись від даних на виборах обіцянок, щоб розповідати людям, що нам ніколи, вибачте, ми поки що не можемо втілити те, що обіцяли, ми дуже хочемо продовжувати політичну боротьбу. Але з ким політичну боротьбу – з "Європейською солідарністю" і її 8%, чи з "Голосом" і її 5%? Тобто немає необхідності", – сказав Максим Бужанський.

Новини за темою: Разумков: Місцеві вибори - це однозначно виклик для партії "Слуга народу"

Народний депутат додав, що політична боротьба на даний момент відбулася, тож необхідно реалізовувати все обіцяне і заплановане.

Новини за темою: Корнієнко про дострокові вибори: Ніяких передумов поки що немає

"Час розкидати камені минув влітку. Зараз це треба забрати і працювати ", – підкреслив Бужанський.

Новини за темою: Падіння рейтингу та місцеві вибори: Що буде, якщо місцеві ради виявляться не під контролем президента?

Нагадаємо, в ефірі телеканалу ZIK заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, що восени в Україні можуть відбутися позачергові вибори до Верховної Ради. На думку експерта, депутати скандалами та  "турбо-режимами", показали, що вони профани.

 

Loading...