Партії "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя" очолюють партійний рейтинг, - КМІС

Фото з відкритих джерел

Якщо б вибори у Верховну Раду України пройшли в кінці травня - на початку червня 2020 року, партія "Слуга народу" набрала б 28% голосів, а "Опозиційна платформа – За життя" - 17,7%. Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 24 травня по 4 липня 2020 року.

Згідно з соціологічними даними, до парламенту пройшли б партія "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність" і "Батьківщина".

Фото з відкритих джерел

Рейтинг серед тих респондентів, які визначилися, виглядає наступним чином:

  • "Слуга народу" (Д. Арахамія, А. Корнієнко) - 28%
  • "Опозиційна платформа – За життя" (Ю. Бойко, В. Рабінович, В. Медведчук) - 17,7%
  • "Європейська солідарність" (П. Порошенко, А. Герасимов, І. Геращенко) - 16,2%
  • "Батьківщина" (Ю. Тимошенко, С. Соболєв) - 8%.

Опитування було проведено з 24 травня по 4 червня 2020 методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У вибірку не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України, - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей. В ході опитування проведено 4000 інтерв'ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 1,7% для показників, близьких до 50%, 1,5% - для показників, близьких до 25%, 1% - для показників, близьких до 10%, 0,8% - для показників, близьких до 5%, 0,4% - для показників, близьких до 1%.