Новини » Політика Читать эту новость на русском

Партії, які протистоять радикалам, під час виборів наберуть більше, – Анатолій Шарій

Анатолій Шарій

112.ua

Людей нудить вже від агресивності та радикалізму, заявив лідер Партії Шарія

Партії, які протистоять радикальним угрупованням, під час виборів наберуть більше голосів, оскільки людям вже набридла агресія і радикалізм.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили "Партія Шарія" Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій, коментуючи заяву МВС про залучення понад 130 тисяч правоохоронців до забезпечення проведення місцевих виборів, зокрема, і працівників кіберполіції, зауважив, що у мережі вже тривалий час діє Телеграм-канал, у якому публікують заклики до нападів, розправ та убивств, а також оприлюднюють відео із нападами. Натомість кіберполіція, яка отримує кошти із державного бюджету, нічого зробити не може і навіть не планує, заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Для українців головне – безпека, але влада боїться радикалів, – Журавський

Політик переконаний, що радикалізація суспільства впливає на місцеві вибори.

"Я впевнений абсолютно, що партії, які є антиподами ось цих ось агресивних собак, вони візьмуть більше. Я абсолютно в цьому впевнений, тому що людей дістало, нудить вже від цієї агресивності, від радикалізму", – заявив Анатолій Шарій.

Він резюмував, що, якби в Україні закон діяв так, як це відбувається у цивілізованому світі, радикали "пересувалися б навшпиньки".

Як повідомляли, біля будівлі телеканалу ZIK, на Алеї Героїв Небесної Сотні, 1 у столиці, який сьогодні із 17-ї години пікетує "Національний корпус", правоохоронці посилили заходи безпеки.

Нагадаємо, колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун заявив, що 21 сенатор США просить державного секретаря США Майка Помпео звернути увагу на Україну як країну, де є ризики радикальних відновлень.

Loading...