Парламент зможе розділити повноваження мера Києва і голови КМДА не раніше вересня, - Корнієнко

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко УНІАН

До законопроєкту вже було подано близько тисячі правок

Верховна Рада України зможе розділити повноваження мера Києва і голови КМДА не раніше вересня. Про це в коментарі "РБК-Україна" повідомив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

За словами нардепа, парламентарі планують допрацювати законопроєкт "Про столицю України - місто-герой Київ", який вони раніше прийняли у першому читанні. Зокрема, Рада отримала низку зауважень від Головного науково-експертного управління ВР, тому не встигне довести документ до остаточної редакції зараз. При цьому в законопроєкті ще залишається декілька дискусійних питань.

"Законопроєкт "Про столицю" вийшов на друге читання. Втім, є позиція групи авторів, до якої я входжу, щодо того, що нам треба буде повернутися до нього ще раз... На цій сесії я бачу перспективи повернення його в комітет, щоб ми його допрацювали", - розповів Корнієнко.

Парламентар також підкреслив, що до законопроєкту вже було подано близько тисячі правок, а працювати залишилось лише 3 пленарних тижні. Тому нардепи фізично не встигнуть зробити все як слід.

"На початку наступної сесії буде можливо його винести проголосувати. Тому що є сенс його голосувати до проведення виборів для того, щоб новообрана Київрада працювала вже в новому форматі", - зауважив Корнієнко.

Також перший заступник СН сказав, що в Раді існує низка депутатів, які хочуть розглянути цей законопроєкт до канікул, однак назвав це малоймовірним.

"Дуже багато роботи і по оголошенню виборів, і по економічних питаннях, і по COVID, і закон про гральний бізнес хотілось би прийняти на цій сесії. Тобто, багато довгограючих законопроєктів", - додав Корнієнко.

Новини за темою: У Верховній Раді хочуть дозволити українцям змінювати по батькові

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №2143-3 про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ". Законопроєктом передбачається відновлення районних рад, розділення повноважень посад голів КМДА та Київської міської ради.

 

Loading...