Парламент включив до порядку денного законопроєкт про народовладдя

Засідання ВРУ

Офіс президента

Законопроєкт складається зі 131 статті та 13 розділів

Верховна Рада України включила до порядку президентський законопроєкт №3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум". Відповідне рішення 16 червня підтримали 242 народних депутати, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

Зокрема, законопроєкт передбачає такі види референдуму, як: затвердження закону про внесення змін до розділів І (Загальні засади), ІІІ (Вибори. Референдум), XIII (Внесення змін до Конституції України) Конституції України; розв'язання питання загальнодержавного значення; зміна території України; втрата чинності законом України або окремими його положеннями.

Зазначається, що ключовою новацією законопроєкту є визначення можливості запровадження електронних процедур під час організації та проведення всеукраїнського референдуму, в тому числі електронних голосувань.

Однак, у разі ухвалення закону він потребуватиме видатків із державного бюджету на створення та забезпечення функціонування автоматизованої інформаційно-аналітичної системи забезпечення електронного голосування.

Загалом законопроєкт складається зі 131 статті та 13 розділів.

Новини за темою: У ВРУ назвали, скільки буде коштувати проведення референдуму в Україні

Нагадаємо, напередодні народна депутатка від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що Верховна Рада України розгляне законопроєкт про референдум у першому читанні у четвер, 18 червня.

Loading...