Паралельний підрахунок голосів: У Кличка заявили, що він перемагає на виборах в мери Києва в один тур

Мер Києва Віталій Кличко Пресслужба політичної партії "УДАР"

За попередніми підрахунками, Віталій Кличко отримав понад 50 відсотків голосів виборців

У Києві на виборах міського голови, за даними паралельного підрахунку голосів виборців, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко отримує 50,9% підтримки киян. Про це повідомляє пресслужба партії "УДАР". 

Крім цього, партія Віталія Кличка попередньо отримала приблизно 19,7% голосів виборців на виборах до Київської міської ради. 

"Ще триває підрахунок голосів. При цьому маємо дані з 99% дільниць паралельного підрахунку результатів у Києві. За даними з дільниць, результат Віталія Кличка – 50,9%. Як бачимо, з великою ймовірністю Віталій Кличко перемагає вже у першому турі на виборах київського міського голови", - підкреслила голова виборчого штабу партії "УДАР" Оксана Продан.

Водночас вона додала, що і екзит-поли, і паралельний підрахунок голосів, який здійснила партія, показують, що УДАР проходить у Київраду з результатом 19,7%.

"Наразі ми бачимо співпадіння даних паралельного підрахунку з протоколами з мокрими печатками та чекаємо на офіційне оголошення результатів виборів", - додала Продан. 

Новини за темою: На виборах до міськради Києва лідирує "Удар" і "Євросолідарність", - екзит-пол "Рейтинга"

Зауважимо, за даними паралельного підрахунку партії "УДАР", за Віталія Кличка на виборах київського міського голови проголосували 50,9% виборців, за Олександра Попова - 9,5%, Сергія Притулу - 7,9%, Олексія Кучеренка - 6,4%, Ірину Верещук - 5,5%, Андрія Пальчевського - 5,3%.

Пресслужба політичної партії "УДАР"Тоді як на виборах до Київради УДАР підтримали 19,7% виборців, "Європейську солідарність" - 19,5%, "Єдність" Олександра Омельченка - 8,5%, "Опозиційну платформу - За життя" - 7,6%, "Слугу народу" - 7,3%, "Батьківщину" - 7,2%, "Голос" - 5,8%, "Перемогу Пальчевського" - 4,4%.

Пресслужба політичної партії "УДАР"

Нагадаємо, за даними екзит-полу, на виборах київського міського голови у першому турі перемагає чинний мер Віталій Кличко, а найбільшу кількість голосів на виборах в Київраду отримала партія "УДАР". 

Loading...