Паломників-хасидів обманом виманили в Білорусь, – Геращенко

За словами чиновника, ізраїльським представництвам повідомляли про заборону на в'їзд іноземців в Україну

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Фото з відкритих джерел

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що паломників-хасидів, які перебувають на українсько-білоруському кордоні, виманили в Білорусь обманом. Про це чиновник повідомив у коментарі одному з телеканалів.

За словами Геращенка, про заборону на в’їзд іноземців в Україну було відомо раніше прибуття хасидів на кордон, хоча представництвам Ізраїлю повідомляли про рішення українського уряду. "Ті люди, які виманили оманливим шляхом до Білорусі представників релігійної течії хасидизму і пообіцяли їм, що їх можуть пропустити в Україну, ті люди вчинили правопорушення, хасиди були фактично ошукані, і їх заманили в Білорусь.  У нас немає підстав пропускати цих громадян в Україну, – є законодавство, яке забороняє такі дії", – сказав заступник міністра.

Водночас Геращенко додав, що прикордонники вже забезпечили доступ гуманітарних місій до іноземців, які перебувають між кордонами Білорусі та України.

Нагадаємо, 14 вересня на кордоні Білорусі та України застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників, які планували потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Згодом очільник Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з групами іноземців, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі всупереч обмеженням в'їзду.

Новини за темою: Паломники на кордоні з Білоруссю забезпечені всім необхідним, - МЗС

Сьогодні, 16 вересня, стало відомо, що міністр внутрішніх справ Ізраїлю Ар’є Дері надіслав звернення на адресу президента України Володимира Зеленського з проханням пропустити в Україну хасидів.

Loading...