Палітра на місцевих виборах може бути цікавою, – Карасьов про особливості кампанії

Вадим Карасьов Фото - скріншот

Політолог назвав, які політичні сили лідирують у різних регіонах України

Палітра на місцевих виборах може бути цікавою, а до парламенту на наступних виборах пройдуть не тільки чотири партії.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій, політолог Вадим Карасьов.

"Зараз на заході України хто в основному домінує – "Європейська солідарність", але я бачу, як там набирає "Батьківщина" все більше і більше на Західній Україні якраз. Далі – партія "За майбутнє", Палиця – Івано-Франківськ, Батенко - Львів. Теж конкуренція може бути. Цікаво, як вибори в місцеві органи влади і в місцевих радах і позиції місцевих рад позначаться на лідерстві "Європейської солідарності". А думаю, вони будуть забирати голоси. І разом зі "Свободою". Я думаю, до виборів "Свобода" підтягнеться. Не впевнений щодо "Самопомочі". Це беремо Західну Україну. Далі – беремо східну і південну частину України. Кого я бачу? Зрозуміло, "Опозиційну платформу – За життя", лідер опозиції тощо. Але які будуть обласні ради та хто буде союзником? Наприклад, партія Шарія може бути, далі - партія "Наш край" може бути... Так що палітра може бути цікавою на місцевих виборах", – сказав Вадим Карасьов.

Новини за темою: На що звертати увагу, щоб обрати відповідального депутата: Політолог назвав три пункти

Політолог продовжив: "А там далі важливо буде що – чи будуть дострокові парламентські вибори, наприклад, навесні 2021 року або восени 2021 року. У кінцевому рахунку, не будуть тільки 4 партії, якщо проводити вибори в парламент".

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...