Пальчевський заявив про створення партії: Кого хоче бачити у першій трійці і хто фінансуватиме політсилу

Андрій Пальчевський Скріншот відео

У назві партії буде прізвище її засновника, – Пальчевський пояснив, для чого це потрібно

Телеведучий, громадський діяч Андрій Пальчевський повідомив про створення своєї партії та назвав, кого хотів би бачити у першій трійці політичної сили.

Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Гість програми розповів про політичну силу, про створення якої він оголосив сьогодні. Він зазначив, що вирішив створити свою партію після певного тиску на нього.

"Це буде "Перемога. Пальчевського"... На виборах люди повинні знати, за кого вони голосують. Зеленському пощастило з прізвищем. Можна було написати: "зелена партія", "зелений фургон", після виступу Клітіної вчора – "зелені груди", "зелені обійми", і всі розуміли. А ось з Пальчевським що ви намалюєте? Уявляєте, які асоціації. Тому я змушений своє прізвище ставити, це сказали технологи", – зазначив Андрій Пальчевський.

Новини за темою: Перенести місцеві вибори з жовтня-місяця вже юридично неможливо, - Арахамія

Ведуча програми Наташа Влащенко поцікавилася, чиїм коштом буде фінансуватися нова політична сила.

"Я буду збирати людей, які щось можуть. Це люди, які вже щось мають", – зазначив Андрій Пальчевський, проте прізвищ фінансових донорів своєї партії так і не назвав.

Гість програми додав, що хотів би, щоб до першої трійки його партії, окрім нього, увійшли відомий психіатр Семен Глузман та лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.

Нагадаємо, раніше політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, що між Анатолієм Шарієм та Андрієм Пальчевським йде розмова про створення партійного клубу.

Читайте також: "Кличко, Ткаченко та Пальчевський лідирують у рейтингу кандидатів у мери Києва, – опитування".Loading...