Пальчевський спрогнозував, чи пройде "Слуга народу" на наступних виборах

Андрій Пальчевський Фото - скріншот

П'ять відсотків, якщо тільки посадять Порошенка, каже гість програми

Партія "Слуга народу", щонайменше, у Києві, на наступних виборах може не пройти.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив телеведучий, громадський діяч Андрій Пальчевський.

Ведуча програми Наташа Влащенко зауважила, що окремі парламентські сили, наприклад, "Голос", можуть уже не потрапити у парламент на наступних виборах. Гість програми припустив, що і партія "Слуга народу", як мінімум, у столиці на виборах може не пройти.

"Не потрапить. П'ять відсотків, якщо тільки вони посадять Порошенка. Як сказав мені сьогодні один депутат, який теж прийшов налагоджувати відносини, він говорить – тільки не підказуй, але навколо Петра Порошенка воленс-ноленс починають збиратися хмари", – сказав Андрій Пальчевський.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування за підтримки аналітичної групи "Соціопрогноз", якби вибори у Верховну Раду проходили в найближчі вихідні, то у парламент пройшли б чотири партії.

Партію "Слуга народу" Дмитра Разумкова готові підтримати 29,2% серед тих, хто буде голосувати та вже визначився з вибором. За партію "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука готові проголосувати 19,4% виборців, за "Європейську солідарність" Петра Порошенка – 11,8% опитаних, за ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко – 9,2% виборців.

Як повідомляли, політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, що голоси, які відходять від "слуг народу", розтікаються на Західній Україні до партій на чолі з Петром Порошенком і Юлією Тимошенко. А на сході, у центрі, на півдні України безумовним лідером є "Опозиційна платформа – За життя".

Loading...