Пальчевський прогнозує, що на наступних виборах артистів та спортсменів не обиратимуть

Андрій Пальчевський Фото - скріншот

Бо українці розчарувалися, каже він

Вибори цього разу будуть відбуватися без участі кількох груп населення – артистів та спортсменів цього разу не обиратимуть.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив підприємець, телеведучий і політичний діяч Андрій Пальчевський.

У гостя головного політичного ток-шоу поцікавилися, чи планує він іти у політику.

"Можу урочисто сказати, що я не приймав рішення кудись йти... А якщо кудись йти, то треба відібрати кращих людей", – заявив Андрій Пальчевський.

Він також зауважив, що наступні вибори в Україні дещо відрізнятимуться – цього разу спортсменів та артистів не обиратимуть.

"Вибори цього разу будуть відбуватися без участі кількох груп населення. Знаєте, яких? Я вам скажу: спортсменів не буде, їх не будуть вибирати, акторів не обиратимуть, екзотичні прізвища в цей раз не пройдуть, бо все, що сталося з нами за останні пів року, абсолютно розчарувало нас...", – заявив Андрій Пальчевський.

Новини за темою: Місцеві вибори в Україні: У "Слузі народу" визначилися з нардепами-кураторами в областях

Як повідомляли, фракція "Слуги народу" має намір змінити Конституцію в частині децентралізації у вересні 2020 року.

Читайте також: "Падіння рейтингу та місцеві вибори: Що буде, якщо місцеві ради виявляться не під контролем президента?".

Loading...